Tiesa.com   |   2014-09-29

Anglijoje keičiasi mokesčių sistema

  
Anglijoje keičiasi mokesčių sistema Mokesčių inspekcija galės atsiimti nesumokėtus mokesčius tiesiai iš banko sąskaitos.

Valstybinė mokesčių inspekcija kaltinama siekianti pasipelnyti iš mokesčių mokėtojų. Nuo šiol mokesčių inspekcija turės teisę iš mokesčių nesumokėjusio asmens algos pasiimti iki £17 tūkst. Anksčiau ši suma siekė £ 3 tūkst., o norint atsiimti didesnę nesumokėtų mokesčių sumą reikėjo teismo įsakymo.

Nuo balandžio mėnesio bus keičiamas mokesčių kodas tiems, kurie galėjo nesumokėti pakankamai nacionalinio draudimo įmokų, arba mokesčių nuo gautų pajamų. Valstybei skolingiems asmenims ar įmonėms gręsia netekti tūkstančių svarų.
Valstybinė mokesčių inspekcija turės teisę patikrinti skolininkų asmenines bei bendras sutuoktinių banko sąskaitas ir iš jų atsiimti skolą. Nauja priemonė bus taikoma mažiausiai £ 1000 skolingiems asmenims, kuriems apie skolą valstybei buvo keturis kartus pranešta.
 
Vyriausybės teigimu, šis pakeitimas padės nubausti vengiančius mokesčių bei besistengiančius nuslėpti savo gaunamas pajamas. Pataisos kritikai įsitikinę, kad Mokesčių inspekcija suteikdama sau vis daugiau galių, siekia pralobti ir atlieka abu: teisėjo ir baudėjo vaidmenis.
 
 
  

Žymos: Mokesčiai, Nusikaltimai, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai