Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-05-05

Alkoholizmo gydymui Anglijoje – milijardai iš mokesčių mokėtojų kišenių

  
Alkoholizmo gydymui Anglijoje – milijardai iš mokesčių mokėtojų kišenių Norima išgelbėti jaunimą nuo žlugimo.
Labdaros organizacijų sąjunga paskaičiavo, kad nesikišimas į socialines problemas valstybei kainuoja £1,7 mlrd., iš kurių dešimtadalį būtų galima sutaupyti.

Labdaros organizacijų sąjunga paviešino laišką, kuriame išreiškė susirūpinimą, dėl nesprendžiamų ankstyvų socialinių problemų, alkoholizmo ir narkomanijos, - pranešė portalas independent.co.uk.

Laiške rašoma, kad anksti įsikišus ir pradėjus spręsti socialines bėdas, kurios neleistų jaunimui žlugti ir pasukti netinkamu keliu, būtų galima sutaupyti vyriausybei £1.7 mlrd. Labdaros organizacijos siūlo, kad vyriausybė įsteigtų fondą, spręsti ankstyvoms socialinėms problemoms.
Ypatingą dėmesį siūloma skirti psichinės sveikatos problemoms, blogam tėvų auklėjimui ir ypač didėjančiam alkoholizmui. Laiške rašoma, kad įkūrus tokį fondą būtų galima išgelbėti daug jaunų žmonių, neleisti jaunimui imtis nusikalstamos veikos, griebtis narkotikų.
 
Siūloma mokyklose agresyviai besielgiantiems vaikams finansuoti užklasinę veiklą, būrelius, kur jie galėtų save realizuoti. Norima sumažinti ir valstybės globojamų vaikų skaičių. Taip pat siūloma asmeninė ir šeimyninė psichoterapeutų programa šeimoms, auginančioms probleminius vaikus ir paaugliams, linkusiems nusikalsti.
 
Labdaros organizacijų sąjunga paskaičiavo, kad nesikišimas į socialines problemas valstybei kainuoja £1,7 mlrd., iš kurių dešimtadalį būtų galima sutaupyti. Šie pinigai galėtų būti skiriami mokykloms, savivaldybėms, sveikatos priežiūros tiekėjams ir kitoms organizacijoms, kurios įrodytų, kad yra pasiryžę spręsti anksti kylančias socialines problemas.
 
  

Žymos: Mokesčiai, Alkoholis Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai