Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2015-11-27

2,6 mln. dirbančių šeimų per metus praras apie £1600

  
2,6 mln. dirbančių šeimų per metus praras apie £1600 Tai viena iš labiausiai „suspaustų” valstybės biudžetų šalies istorijoje.

Praėjus dienai po Jungtinės Karalystės (JK) gyventojus nudžiuginusio iždo kanclerio pareiškimo, jog mokesčių kreditai nebus mažinami paaiškėjo, kad vis dėlto ne viskas rožėmis klota, - pranešė portalas independent.co.uk.

Išanalizavus vakar paskelbtą šalies iždo kanclerio George’o Osbourne’o rudens finansinį planą, Fiskalinių studijų instituto (angl. The Institute of Fiscal Studies) atstovai pabrėžė, kad ši vykdoma finansinė politika bus priežastis, kodėl apie 2,6 mln. dirbančių šeimų per metus praras apie £1600.
G. Osbourne planas pereiti nuo mokesčių kredito į universalų kreditą reiškia, kad daugeliui dirbančių šeimų nusimato prastesni finansiniai metai, nei būtų buvę.
 
 
„Mes paskaičiavome, kad dėl universalaus mokesčių kredito taikymo, net 2,6 mln. dirbančių šeimų per metus praras apie £1600. To nebūtų buvę, jei kancleris nebūtų pakeitęs sistemos. Tuo tarpu pagal dabartinę sistemą, 1,9 mln. šeimų pajus finansinį pagerėjimą, nes pagal mūsų skaičiavimus jų metiniai biudžetai pasipildys £1400”, - aiškino Fiskalinių studijų Instituto direktorius Paul’as Johnson’as.
 
Specialistas aiškino, kad vakar paskelbta JK taupymo politika tikrai nėra didžiulio šalies taupymo pabaiga. Pasak P. Johnsono – tai viena iš labiausiai „suspaustų” valstybės biudžetų šalies istorijoje.
 
  

Žymos: Pašalpos ir mokesčiai, Mokesčių kreditai

Komentarai

Naujausi straipsniai