Tiesa.com inf.   |   2012-04-06

Velykų savaitgalį lietus Anglijoje nuotaikos negadins

  
Velykų savaitgalį lietus Anglijoje nuotaikos negadins Savaitgalį galima drąsiai planuoti pramogas lauke.

Ilgąjį Velykų savaitgalį Anglijoje nereikės tūnoti namuose ar visur su savimi tampytis skėčių. Lietų sinoptikai prognozuoja tik pirmadienį, tačiau nustatyti orus trims dienoms į priekį D.Britanijoje yra sudėtinga užduotis, todėl prognozės dar bus tikslinamos.

Londone penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bus be lietaus. Šilčiausios dienos – penktadienis ir sekmadienis. Dienomis sušils iki 13 laipsnių, bet sekmadienį bus mažiau saulės nei penktadienį. Šeštadienį dangus bus apsitraukęs debesimis, dienomis sušils iki 10 laipsnių. Pirmadienį prognozuojama apie 12 šilumos, gali palyti. Naktys taip pat bus šiltesnės nei praėjusią savaitę – temperatūra svyruos nuo 4 iki 9 laipsnių.
Rytų Anglijoje saulė švies penktadienį ir šeštadienį. Tiesa, šeštadienio diena bus vėsoka – apie 7 laipsnius, o naktį – vos 2. Sekmadienio dieną jau sušils iki 12. Pirmadienį prognozuojama net iki 14 laipsnių, bet su lietumi.
 
Manchesteryje ir Birminghame orai bus panašūs – savaitgalio dienomis šils iki 9-12 šilumos. Manchesteryje negausiai gali palyti sekamadienį, o Birminghame be kritulių bus iki pirmadienio. Naktimis temperatūra nekris žemiau 6 laipsnių šilumos.
 
Tokia oro prognozė – gera naujiena vairuotojams. Vis dėlto už saugumą keliuose atsakingos tarnybos perspėja, kad keliai D.Britanijoje šį savaitgalį bus apkrauti, nes milijonai žmonių automobiliais keliaus aplankyti savo draugų ir artimųjų.
 
„Tiesos“ redakcija linki jums linksmų ir saugių švenčių!
  

Žymos: Orų prognozė, Manchesteris, Birminghamas

Komentarai

Naujausi straipsniai