Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-04-17

Velykinė karščio banga prasideda - temperatūra sieks 25 laipsnius

  
Velykinė karščio banga prasideda - temperatūra sieks 25 laipsnius
© facebook nuotrauka

Meteorologijos tarnyba praneša, kad nuo trečiadienio iki pat Velykinio savaitgalio galo bus labai šilta. Britanijos gyventojams Velykos žadamos labai šiltos ir saulėtos.

Manoma, kad šilčiausia diena bus šeštadienis, vasariška šilumos banga kvies eiti į parkus ir pasimėgauti piknikais.
Vis dėl to su astma kovojantys bei šienlige sergantys žmonės turėtų pasisaugoti - daugelyje Didžiosios Britanijos vietų dėl lietaus stokos itin daug žiedadulkių, galinčių sukelti stiprias alergines reakcijas.
 
Dėl žiedadulkių kiekio išleistas geltonasis įspėjimas Hampshire, Dorset, Wiltshire, Somerset ir Devon. Rytų Anglijoje šiandien gali trumpai palynoti.
 
Ketvirtadienį temperatūra daugelyje Anglijos vietų sieks 21-22C, kiek šalčiau bus rytų Anglijoje. Didysis penktadienis ir šeštadienis maudysis saulėje, temperatūra sieks 22C - 23C, kai kur ir 25C.
 
Meteorologijos tarnybos vyriausiasis meteorologas Steve Willington teigė: „nuo trečiadienio temperatūra kils, tad Didysis penktadienis ir šeštadienis bus labai šilti.”
Tiesa, jis taip pat įspėjo, kad kai kur temperatūra gali ir nukristi, ypač rytų Anglijoje.
 
Sonia Munde, „Asthma UK” paslaugų sektoriaus vadė įspėjo, kad „mirtina žiedadulkių bomba” sprogs šį savaitgalį.
 
3.3 milijonai žmonių sergančių astma Anglijoje yra alergiški ir žiedadulkėms, tad ji įspėja, kad toks žiedadulkių kiekis gali būti net pavojingas gyvybei.
  

Žymos: Velykos, Orai, Orai Anglijoje, Šiluma, Karščio banga, Šv. Velykos

Komentarai

Naujausi straipsniai