BBC ir Tiesa.com inf.   |   2012-04-04

Šiaurės ir vidurio Anglijoje – sniegas, šaltis ir audra

  
Šiaurės ir vidurio Anglijoje – sniegas, šaltis ir audra Šiaurės Anglijoje dėl slidaus kelio įvyko nemažai eismo nelaimių.

Dėl stipraus vėjo ir ledo tūkstančiai namų bei biurų Anglijoje trečiadienį liko be elektros. Bendrovė “Northern Powergrid” pranešė, kad elektros energijos neturi 30 tūkst. klientų.

Meteorologijos biuro teigimu, žiemiški orai sugrįžo į šiaurės Angliją ir kai kuriuos vidurio Anglijos regionus. Vairuotojai buvo perspėti keliuose elgtis atsargiai, nes kai kur iškrito net iki 20 sm sniego. Kai kuriems gyventojams elektros tiekimas buvo atnaujintas dar trečiadienį iki darbo dienos pabaigos, tačiau nemaža žmonių liks be energijos ir naktį. Energetikai pranešė, kad priims žmonių prašymus dėl kompensacijų.
“Northern Powergrid” atstovai teigė, kad laidus sutraukė stiprus vėjas ir ledas. Daugiausia problemų kilo šiaurės Anglijoje ir Yorkshire. Atstovės spaudai teigimu, remonto darbams maišo sudėtingos oro sąlygos – elektros tinklų komandoms dėl sniego sunku pasiekti kai kurias teritorijas.
 
Po audringos nakties bendrovė gavo mažiausiai 200 pranešimų dėl incidentų. Atstovė spaudai sakė, kad naktį taip pat netilo budinčios tarnybos telefonas. Žiemiškas oras pridarė problemų ir vairuotojams. Dėl vilkiko avarijos visą naktį buvo uždarytas A66 kelias Šiaurės Anglijoje. Šiame kelyje prieš uždarymą įvyko dar 7 eismo nelaimės.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Sniegas, Pavasaris

Komentarai

Naujausi straipsniai