Tiesa.com   |   Met Office   |   2016-03-14

Savaitgalio orai: šilčiausia Šiaurėje

  
Savaitgalio orai: šilčiausia Šiaurėje
© Wikipedia nuotr.

Savaitės pradžia Jungtinėje Karalystėje bus saulėta, bet vėliau ar anksčiau debesys nuklos dangų, iš kusio pasipils lietus.

Pirmadienis – šilčiausia savaitės diena. Beveik visoje šalyje ryte turėtų tvyroti rūkas, o jam išsisklaidžius pasirodyti saulė, kuri orą sušildys iki 9-11 laipsnių, kritulių nenumatoma, nors retkarčiais saulė slėpsis už debesų. Tik Šiaurėje šilčiau, ten savaitės pradžioje bus apie 13 laipsnių šilumos.
Apskritai, šią savaitę Škotijoje dienomis oro temperatūra nenukris žemiau 8 laipsnių, saulėta turėtų būti iki ketvirtadienio.
 
Anglijoje dienoms bus 6-11, naktimis 2-6 laipsniai šilumos, saulėtos ir be kritulių prognozuojamos dvi pirmos savaitės dienos, vėliau oro temperatūra palaipsniui mažės, o kritulių tikimybė didės. Minusinė temperatūra – jau praeityje.
 
Šią savaitę visoje Jungtinėje Karalystėje vyraus Šiaurės, Šiaurės-Rytų krypties vėjas, kurio greitis sieks iki 13 m/sek.
 
Ateinantis savaitgalis, o ypač šeštadienis, iškyloms į gamtą dar netinkamas – didesnėje šalies dalyje prognozuojami lietūs.
 
Londonas. Londonas.
Birminghamas. Birminghamas.
Leedsas. Leedsas.
Glazgas. Glazgas.
  

Žymos: Savaitės orai

Komentarai

Naujausi straipsniai