Tiesa.com   |   Met Office, accuweather.com   |   2015-06-27

Savaitgalio orai: pasiruoškite saulės vonioms ir drėgmei

  
Savaitgalio orai: pasiruoškite saulės vonioms ir drėgmei
© Flickr nuotr.
Flickr nuotr.Šeštadienis numatomas saulėtas, tačiau sekamdienį laukite lietaus. Bet bus šilta.

Savaitgalį Anglijoje numotomi itin šilti ir vietomis – neįtikėtinai saulėti orai. Tačiau sekmadienį lietus bus neprognozuojamas iškylautojų palydovas.

caron;ė Jungtinės Karalystės meteorologijos tarnyba „Met Office”, šeštadienį visoje šalyje laukiama gero ir saulėto oro. Labiausiai turėtų sušilti pietryčių Anglijoje, čia vyraus maždaug 25 laipsnių temperatūra, vietomis gali sušilti netgi iki 27. Šiek tiek vėsiau – apie 20 laipsnių – Škotijoje.
Tiesa, šioks toks trumpalaikis lietus (sinoptikai žada – tikrai trumpalaikis) numatomas šiaurės ir šiaurės rytuose, taip pat labiau įdienojus – šiaurės Airijoje ir Škotijos vakaruose.
 
Naktį turėtų išlikti sausa ir šilta, tačiau po truputį ims formuotis lietaus debesys. Keletas lašų vėlgi iškris šiaurinėse ir vakarinėse šalies dalyse, jie gali virsti ir liūtimis.
 
Sekmadienio laukiama drėgnesnio, mat lietaus debesys keliaus į pietryčius, vietomis nulis. Tačiau šiaurėje ir vakaruose – jau šviesiau, tik vietomis galimos netikėtos liūtys. Pietryčiuose – šilta ir labai drėgna. Visoje
šalyje numatoma maždaug 20 laipsnių šiluma.
 
Kitos savaitės pradžia numatoma sausa ir saulėta. Tiesa, pirmadienį vakarinėse šalies dalyse gali šiek tiek palynoti į pirmadienio vakarą ir antradienį, perkūnija galima trečiadienį. Pietryčiuose su kiekviena diena darysis vis karsčiau.
 
Londonas
 
Birminghamas
 
Peterborough
 
 
Manchesteris
 
  

Žymos: Savaitgalio orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai