Tiesa.com   |   Met Office, accuweather.com   |   2015-09-05

Savaitgalio orai: naktinis šaltukas patvirtina rudenį

  
Savaitgalio orai: naktinis šaltukas patvirtina rudenį
© Flickr nuotr.
Sausąjį savaitgalį nosį kartais dar kyštels saulė.

Panašu, kad vasara – tikrai baigėsi. Kas geriau tai gali patvirtinti, nei gaivaus ir nebe tokio jau šilto oro gūsis prabudus ryte? Apie vis tolyn skubančią vasarą liudija ir šio savaitgalio orai, kurie didžioje Jungtinės Karalystės dalyje išliks geri ir sausi su protarpiais pasirodančia saule ir naktį atsliūkinančiu šaltuku.

Pietinėje Jungtinės Karalystės dalyje vietomos šiandien gali palyti arba dulksonti, tačiau iki rytojaus ryto debesys išsisklaidys. Didžiojoje dalyje šalies bus sausa, tiesa, pavieniai lietūs galimi gilau į rytus.
Anot Accuweather.com, šeštadienį labiausiai sušils – iki 16 laipsnių – Londone. Panašios šilumos galima tikėtis didžioje šalies dalyje, tik kai kur Airijoje gali būti šiek tiek šilčiau.
Naktį Škotijoje vietomis turėtų palynoti, kitur bus sausa ir vėsu. Kai kur kaimo vietovėse žolę gali kąsti ir pirmasis šaltukas.
 
Po šaltos sekmadienio pradžios, didžioji dalis šalies dieną praleis šiltai ir su vis išlendančia saule. Tiesa, Škotijoje ir Šiaurės Airijoje bus kiek labiau debesuota, laukiama lietaus.
 
Savaitės pradžia laukia panaši, tik arčiau į savaitės pabaigą temperatūra dar labiau kris.
 
Londonas
 
Birminghamas
 
 
Manchesteris
 
 
Peterborough
 
 
 
  

Žymos: Savaitgalio orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai