tiesa.com   |   accuweather.com   |   2016-10-14

Savaitgalio orai: atslenka lietus

  
Savaitgalio orai: atslenka lietus
© flickr.com
Savaitgalis bus lietingas.

Nuo Skandinavijos krantų atslenkanti aukšto slėgio sritis į Jungtinę Karalystę atneš lietų ir vėją, o dangų apgaugs sunkūs debesys, pro kuriuos kartkartėmis švies saulutė.

Šeštadienį šalies vakaruose susidariusi žemo slėgio sritis atneš lietų pietvakarių Anglijai ir Velsui, o nuo Šiaurės Jūros atslenkantys orai atpūs stiprų rytų vėją ir ilgą lietų link Škotijos. Centrinėje šalies dalyje bei pietrytinėje šalies dalyje gyvenantys žmonės galės džiaugtis saulės spinduliais. Oro temperatūra šiaurinėje ir vakarinėje šalies dalyse bus 11 -14 laipsnių šilumos, o į pietrytinę šalies dalį pasikeitęs vėjas atpūs šiltesnį orą – termometro stulpeliai rodys iki 17 laipsnių šilumos.
Sekmadienį didžiąją šalies dalį merks lietus. Rytas prasidės nedideliu lietumi, kuris dienos bėgyje vis stiprės. Tuo tarpu Škotija ir šiaurės rytų anglija didžiąją dienos dalį lietaus išvengs. Dangų dengs debesys, o oro temperatūra šalies šiaurėje bus 13 – 16 laipsnių šilumos, o šalies pietuose šils iki 17 – 18 laipsnių šilumos.
 
 
London London
Birmingham Birmingham
Manchester Manchester
Peterborough Peterborough
Edinburgh Edinburgh
Southampton Southampton
  

Žymos: Savaitgalio orai

Komentarai

Naujausi straipsniai