Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-02-03

Savaitgalį Anglijoje – sniegas ir šaltos naktys

  
Savaitgalį Anglijoje – sniegas ir šaltos naktys Savaitgalį didžiąją Anglijos dalį padengs sniegas.

Žiemiški orai nesitraukia iš Anglijos. Sinoptikai prognozuoja, kad savaitgalį kai kuriose šalies vietose iki 10 cm sniego, o naktimis temperatūra gali nukristi iki -10 laipsnių pagal Celsijų.

Penktadienį jau pasnigo Linkolnšyre, Norfolke, ir Suffolke. Visą rytinę Anglijos pakrantę sniego debesys pasieks dar penktadienį, o pietryčiuose, vidurinėje ir šiaurinėje dalyje pradės snigti šeštadienį po vidurdienio. Daugiausia kritulių bus pietinėje ir centrinėje šalies dalyje.
Į Angliją atklydusi žiema toli gražu neprilygsta šalčiams kontinentinėje Europoje. Kai kuriose šalyse, tarp jų ir Lietuvoje, temperatūra nukrenta iki 30 laipsnių šalčio ir daugiau. Šią savaitę Europoje nuo šalčio jau mirė 150 žmonių, dalis žmonių liko be centrinio šildymo. Pavyzdžiui, Vilniuje sprogę vamzdžiai dalį gyventojų miesto centre penktadienio naktį paliko šalti.
 
Penktadienį Britanijos pareigūnai įspėjo kariuomenę, kad jeigu sniego kiekis bus didesnis nei prognozuojama, gali prireikti ir jų pagalbos padėti žmonėms.
 
Anglijoje dienomis temperatūra bus silpnai teigiama. Kai kuriose miestuose sniegas maišys su lietumi. Naktimis daugelyje vietovių pašals. Toliau nuo miestų esančiose teritorijose temperatūra gali nukristi net iki -10 laipsnių. Velse bus šilčiau – dienomis iki 9 laipsnių šilumos.
 
  

Žymos: Šaltis, Orų prognozė, Sniegas

Komentarai

Naujausi straipsniai