Tiesa.com   |   2013-01-28

Savaitės orų prognozė: vyraus vėjuoti ir lietingi orai

  
Savaitės orų prognozė: vyraus vėjuoti ir lietingi orai

Pirmadienio pirma dienos pusė centrinėje ir rytinėje šalies dalyje bus saulėta, tačiau popiet laukiama gausesnio lietaus bei stipraus vėjo. Antradienį lietaus taip pat netrūks didžiojoje šalies dalyje, kuris nurims tik į vakarą. Trečiadienį ir ketvirtadienį bus vėjuota, vietomis palis

Londone po gražaus saulėto pirmadienio ryto, popiet atslinks daugiau debesų su lietumi, kuris įsismarkuos į vakarą. Oras sušils iki 11 laipsnių šilumos. Antradienį lietingi ir vėjuoti orai išsilaikys, tačiau oras sušils net iki 13 laipsnių šilumos. Trečiadienį lietus aprims, bus protarpiais debesuota, tačiau ketvirtadienį vėl sugrįš gausesnis lietus, bus 10-12 laipsnių šilumos.
Manchesteryje pirma pirmadienio dienos pusė bus lietinga, vėliau lietus aprims, pasirodys saulės, bus apie 7 laipsnius šilumos. Antradienį laukiama lietingo oro, tačiau jis atneš net 13 laipsnių šilumos. Trečiadienį ir ketvirtadienį laikysis vėjuoti orai, kurie lems nepastovius orus.
 
Birminghame nuo pirmadienio kaip ir didžiojoje šalies dalyje išplis lietingi orai, bus apie 8 laipsnius šilumos. Antradienį lietūs tęsis, stiprės vėjas, tačiau oras sušils iki 14 laipsnių šilumos. Trečiadienį ir ketvirtadienį vėjas nesitrauks, bus apie 7-10 laipsnių šilumos.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai