2013-01-14

Savaitės orų prognozė: Britaniją dar paspaus šaltukas

  
Savaitės orų prognozė: Britaniją dar paspaus šaltukas

Šią savaitę laukiama gan žiemiškų orų, kai didžiojoje Britanijos dalyje pasirodys daugiau sniego ir laikysis pakankamai žemos temperatūros. Pirmadienį šiaurinėje ir rytinėje Britanijos dalyje pasnigs, o vakaruose ir pietuose – palis. Antradienį žvarbus oras laikysis ir toliau, paspaudus šaltukui, vietomis pasirodys ir saulės. Antroje savaitės pusėje daugiau kritulių pasirodys rytinėje ir pietrytinėje šalies dalyje.

Londone pirmadienį bus apie 6 laipsnius šilumos, vietomis pasirodys pirmosios snaigės ar šlapdriba pereinanti į lietų. Antradienio rytas gali prasidėti minusine temperatūra, o įdienojus oras sušils iki 5 laipsnių šilumos, turėtų būti saulėta. Nuo trečiadienio orai dar labiau atvės, bus apie 0-2 laipsnius šilumos.
Birminghame savaitės pradžioje laikysis šaltas oras, tikėtina šlapdriba, bus apie 5 laipsnius šilumos. Antradienį tikėtinas saulėtas oras, bus apie 2 laipsnius šilumos. Nuo trečiadienio iki penktadienio laukiama šalto, bet sauso oro, ypač pašals naktimis, kai temperatūra nukris iki 3 laipsnių šalčio.
 
Manchesteryje pirmadienį laukiama negausių kritulių, vietomis šlapdribos, bus apie 4 laipsniai šilumos. Antradienį bus saulėta, paspaus šaltukas, dieną sušils iki 2 laipsnių šilumos. Nuo trečiadienio laikysis sausas ir šaltas oras, naktimis šals iki 6-7 laipsnių šalčio, dienomis taip pat išliks minusinė temperatūra - apie 1-3 laipsnius šalčio.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai