tiesa.com   |   metoffice.co.uk   |   2016-06-05

Savaitės orai: saulėta su lietumi ir perkūnija

  
Savaitės orai: saulėta su lietumi ir perkūnija
© google.com
Laukia saulėti orai, kuriuos keis lietūs

Jungtinės Karalystės (JK) sinoptikai prognozuoja, kitą savaitę šalyje laikysis šilti ir saulėti orai. Bet nepamirškite skėčio – dangų kartkartėmis aptrauks debesys, atnešdami trumpalaikį lietų su griaustiniu.

Pirmadienį didžiojoje šalies dalyje bus graž, šilta ir saulėta diena. Pietvakarių Anglijoje ir Šiaurės Airijoje palis, galima perkūnija, numatoma 19 – 24 laipsnių temperatūra. Antradienis taip pat bus šiltas ir saulėtas, tačiau dangų ims dengti debesys, kurie rytinėje šalies dalyje prapliups lietumi. Numatoma temperatūra – 20 – 25 laipsniai Celsijaus. Trečiadienį švies saulė, kurią kartais dengs debesys, galimi lietūs su perkūnija. Pajūryje pūs lengvas rytų vėjas, tempratūra kils iki 24 laipsnių, Kiek vėsiau bus rytinėje pakrantėje, kur temperatūra sieks vos 16 laipsnių.
Ketvirtadienį rytinę šalies dalį gali nuplauti stiprūs, bet trumpalaikiai lietūs, bet didžiojoje šalies dalyje švies saulutė ir šildys 20 – 24 laipsnių šiluma. Penktadienį nuo Atlanto vandenyno atslinksiančios oro masės atneš lietų link vakarinių ir šiaurės vakarinių šalies regionų, bet pietinė ir rytinė šalies dalys mėgausis saulėta ir šilta diena.
Glasgas Glasgas
Leedsas Leedsas
Birminghamas Birminghamas
Londonas Londonas
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai