2017-02-12

Savaitės orai: šaltis pasitrauks

  
Savaitės orai: šaltis pasitrauks
© flickr.com
Ateis šiltesni orai.

Kitą savaitę pasitrauks sniegas ir šaltas oras, didžiąją šalies dalį džiugins 8-12 laipsnių šiluma ir saulė.

 Pirmadienį oro temperatūra pakils, bus šilčiau, tačiau pūs itin stiprus vėjas, Velse, pietvakarių Anglijoje ir Šiaurės Airijoje vėjas bus itin stiprus. Didžiojoje šalies dalyje bus sausi orai, be lietaus, pasirodys saulė, nes nuo žemyninės Europos dalies į JK slinks sauso oro masės. Naktis tai pat bus vėjuota, Kornvalyje galimas trumpas lietus. Oro temperatūra sieks 4-8 laipsnius šilumos.
Antradienis bus vėsokas, ir į pietinį Velsą ir pietvakarių Angliją atneš lietų, kuris po pietų pasieks Velsą ir Šiaurės Airiją. Škotijoje ir likusiose Anglijos dalyje diena bus be kritulių, švies saulė, o vakare dangų užklos debesys. Temperatūra sieks 5-8 laipsnius šilumos.
 
Trečiadienį oras dar labiau šils, bus 8-12 laipsnių šilumos. Šiaurinėje ir vakarinėje šalies dalyse numatomas trumpas lietus, tačiau likusioje šalies dalyje bus be lietaus, bet dangų dengs debesys.
 
Ketvirtadienį laikysis panašūs orai, kaip ir dieną prieš tai. Škotijoje ir numatomi nedideli krituliai. Na o likusioje šalies dalyje bus debesuota su pragiedruliais, oro temperatūra sieks 8-11 laipsnių šilumos.
 
Penktadienis laikysis tokie pat orai. Termometro stulpelis rodys 9-11 laipsnių šilumos. Didžiojoje šalies dalyje bus be lietaus, debesuota su pragiedruliais. Kiek sunkesni debesys dangų užklos Škotijoje.
 
 
London London
Peterborough Peterborough
Birmingham Birmingham
Manchester Manchester
Southampton Southampton
Edinburgh Edinburgh
 
  

Žymos: Savaitės orai

Komentarai

Naujausi straipsniai