Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-12-21

Savaitės orai: lietus nežada greitu metu atsisveikinti

  
Savaitės orai: lietus nežada greitu metu atsisveikinti
© google.com

Pirmadienis prasidės gana sausai, ypatingai Jungtinės Karalystės (JK) rytuose, visgi įsidienojus šalį užklups lietūs, vietomis itin stiprūs, paversiantis dieną saulės ir lietaus deriniu. Šiaurės vakarų Anglijoje ir Welse sinoptikai paskelbė geltonasį lietaus pavojų, liūtys neaplenks ir kai kurių Škotijos regionų.

ietryčių JK temperatūra visą savaitę bus gana stabili ir sieks apie 13C. Kaip rašoma bbc.co.uk, vėjo greitis svyruos tarp 9-16 km/val. Antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį sostinę plaks lietūs ir tik trečiadienį numatoma saulėta, sausa diena.
Vidurio JK prognozės bus gana panašios, tik kaip įprasta temperatūra bus keliais laipsniais žemesnė. Pirmadienį ir antradienį tikėtini lietūs, trečiadienis žadamas sausas. Ketvirtadienis ir lietingas, ir saulėtas, o penktadienis seks pirmadienio pavyzdžiu. Vėjo greitis savaitės pradžioje sieks net 32 km/val., tačiau savaitei įsibėgėjus susilpnės iki 19km/val.
 
Škotijoje pirmosiomis savaitės dienomis saulė pinsis su lietumi, ketvirtadienis ir penktadienis tikėtini sausi. Vėjas greitis bus toks pats kaip ir šalies sostinėje. Temperatūra bus kiek žiemiškesnė ir sieks 5C-8C.
 
Londonas. Londonas.
Manchesteris. Manchesteris.
Aviemore. Aviemore.
 
 
 
 
  

Žymos: Savaitės orai Anglijoje, Škotijoje, Welse

Komentarai

Naujausi straipsniai