Tiesa.com   |   Met Office   |   2016-09-25

Savaitės orai: lietus ir vėjas jau čia pat

  
Savaitės orai: lietus ir vėjas jau čia pat
© Flickr.com nuotr.
Rudens palydovas lietus bus dažnesnis svečias.
Kai kur savaitė prasidės su lietumi ir vos apie 14 laipsnių šiluma.

Paskutinė rugsėjo savaitė primins, kad gamtoje pats laikas imtis šeimininkauti rudeniui su visais savo atributais – lietumi ir žvarbiu vėju.

Ligšiol vyravę dar gana šilti ir saulėti orai pamažu traukiasi iš šalies, vietą užleisdami darganai ir vėstančiams orams.
Londone, sostinės apylinkėse ir šalies Pietuose ateinančią savaitę oro temperatūra dar pakils iki 22 laipsnių ir išlys saulė, tačiau tokie atvejai bus epizodiniai, dažniau bus debesuota, o aukščiau dvidešimties laipsnių oras neįšils. Didesnė ir lietaus tikimybė, o šiltą ir silpną pietinį vėjelį palaipsniui keis Vakarų krypties stiprėjantis vėjas.
 
Su lietumi ir vos apie 14 laipsnių šiluma savaitė prasidės šalies viduryje. Tiesa, iki trečiadienio šiame regione orai pagerės, bet trumpam, o po to temperatūrą rodanti kreivė vėl kris žemyn.
 
Škotijoje ruduo jau seniai išvarė vasarą, salyno šiaurėje kone kasdien turėtų palyti, saulė pasirodys tik savaitės pabaigoje, tiesa, ji per daug nešildys, mat temperatūra dienomis pasieks tik 12-13 laipsnių atžymą.
Londonas. Londonas.
Birminghamas. Birminghamas.
Leedsas. Leedsas.
Glazgas. Glazgas.
  

Žymos: Savaitės orai

Komentarai

Naujausi straipsniai