Tiesa.com inf.   |   2012-06-08

Orų prognozė: vėtra nurims šeštadienį po pietų, lis mažiau

  
Orų prognozė: vėtra nurims šeštadienį po pietų, lis mažiau Penktadienį vėjas laužo skėčius.

Airijos, Velso ir Anglijos gyventojai perspėjami pasisaugoti galingo vėjo penktadienį vakare ir šeštadienį ryte. Vėtra turėtų nurimti šeštadienį apie pietus, tada bus galima atsikvėpti ir nuo lietaus.

Sinoptikai tvirtina, kad iš skėčių šį vakarą nebus jokios naudos – vėjas stiprumas kels pavojų įvairioms konstrukcijoms ir net pastatams. Taip pat rekomenduojama pučiant smarkiam vėjui nestovėti šalia medžių ir nepalikti automobilių po jais.
Penktadienį vakare Londone nors ir bus vėjuota, bet kritulių turėtų mažėti. Šeštadienį vėjas išsklaidys visus lietauis debesis ir jie nesugrįš iki sekmadienio. Savaitgalį bus apie 17-18 laipsnių šilumos, sekmadienį prognozuojamas trumpalaikis lietus.
 
Šeštadienį Rytų Anglijoje taip bus giedra, vėjas po pietų turėtų visiškai nurimti, bus apie 17 laipsnių šilumos. Sekmadienį dieną trumpai palis, sušils iki 15 laipsnių.
 
Manchesteryje šeštadienis bus lietingas, sušiks iki 16 laipsnių. Sekmadienį debesys išsisklaidys, termometro stulpelis rodys apie 18 laipsnių. Birminghame šeštadienį taip pat nelis, sušils iki 17 laipsnių, o sekmadienį dangų aptrauks debesys – bus apie 16 šilumos, gali trumpai palyti.
 
Sinoptikai teigia, kad penktadienį dėl stipraus vėjo ir lietaus Velse ir dalyje Anglijos gali kilti vietinių potvynių.
  

Žymos: Orų prognozė, Audra

Komentarai

Naujausi straipsniai