Tiesa.com inf.   |   2012-05-28

Orų prognozė: šiluma iš lėto trauksis, atslinks lietaus debesys

  
Orų prognozė: šiluma iš lėto trauksis, atslinks lietaus debesys Savaitės viduryje Londone palis, bet bus šilta.

Pirmosios savaitės dienos Anglijoje bus tokios pat šiltos kaip ir praėjusi savaitė. Vasariški karščiai atsitrauks nuo trečiadienio, daugumoje šalies regionų pasirodys lietaus debesys. Ilgasis savaitgalis greičiausiai bus daug vėsesnis nei šis.

Londone pirmadienis toks pat karštas ir giedras kaip ir savaitgalis. Antradienį irgi sušils iki 26 laipsnių, dangus bus be debesėlio. Naktimis temperatūra laikysis apie 13-14 laipsnių. Trečiadienį ir ketvirtadienį virš sostinės pasirodys lietaus debesys. Beje, ketvirtadienį žadami gausūs krituliai. Tiesa, atvės nežymiai – iki 21-22 laipsnių. Penktadienį jau žadama 16 laipsnių šilumos, su lietumi.
Rytų Anglijoje antradienį bus apie 23 laipsnius šilumos, o jau trečiadienį atvės iki 16, bet bus be lietaus. Ketvirtadienį gali palyti, bus apie 18 laipsnių. Penktadienio dienai prognozuojama tik 12 laipsnių šilumos.
 
Birminghame ir Manchesteryje šią savaitę palis tik ketvirtadienį, o šiluma laikysis iki penktadienio. Dienomis numatoma nuo 20 iki 24 laipsnių šilumos. Penktadienį temperatūra nukris iki 15 laipsnių.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Manchesteris, Birminghamas

Komentarai

Naujausi straipsniai