Tiesa.com   |   2013-01-04

Orų prognozė: laukia sausas ir šiltas savaitgalis

  
Orų prognozė: laukia sausas ir šiltas savaitgalis Po vienų iš lietingiausių metų per šimtmetį, naujieji prasideda sausesniais orais.

Didžiojoje šalies dalyje penktadienį laikysis debesuotas oras, protarpiais pasirodys ir saulės. Ties pajūrio regionais gali trumpai palyti. Šeštadienį daugiau palis Šiaurės vakariniuose rajonuose, kitose vietovėse laukiama ramaus oru su pragiedruliais. Sekmadienį lietus išsilaikys vakarinėje šalies dalyje, o kitos savaitės pradžioje pasieks ir kitus šalies regionus.

Londone savaitgalio pradžia prognozuojama sausa, bus debesuota, laikysis apie 12 laipsnių šilumos. Šeštadienį laukia panašus oras, tik vietomis gali pasirodyti trumpi krituliai. Sekmadienį bus ypač debesuota vakarinėje miesto dalyje, tačiau gausesni krituliai pasirodys tik nuo kito antradienio.
Birminghame penktadienį bus debesuota su pragiedruliais, laukiama apie 12 laipsnių šilumos. Nors šeštadienio rytas gali būti apsiniaukęs ir gali trumpai palynoti, antroje dienos pusėje turėtų prašviesėti, sušils iki 11 laipsnių šilumos. Sekmadienį laukiama sauso, tačiau debesuoto oro, daugiau lietaus pasirodys pirmadienį.
 
Manchesteryje kaip ir didžiojoje šalies dalyje savaitgalį laukiama sauso, bet debesuoto oro. Penktadienį bus apie 11 laipsnių šilumos, vietomis gali būti susikaupę daugiau rūko. Šeštadienį laikysis debesuotas oras, tik vietomis gali pasirodyti nedaug lietaus. Panašus oras išliks ir sekmadienį bei pirmadienį, atnešdamas gausesnį lietų antradienį.
 
 
  

Žymos: Anglija, Orų prognozė, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai