Tiesa.com inf.   |   2012-06-01

Orų prognozė: ilgasis šventinis savaitgalis – permainingas

  
Orų prognozė: ilgasis šventinis savaitgalis – permainingas Šį savaitgalį D.Britanija švenčia karalienės Elizabeth II deimantinį jubiliejų soste.

Sinoptikai prognozuoja, kad ilgasis šventinis savaitgalis Anglijoje bus permainingas bei bus gerokai vėsiau nei praėjusią darbo savaitę. Tiesa, specialistai gerokai apsiriko prognozuodami pastarųjų keturių dienų orą – nors lietaus debesys aptraukė dangų, tačiau, pavyzdžiui, Londone lijo labai mažai.

Šeštadienis sostinėje bus debesuotas, bet lyti neturėtų. Naktį bus apie 10 laipsnių šilumos, o dieną pakils iki 16. Sekmadienį gali gerokai atvėsti ir daug lyti – prognozuojama vos 12 laipsnių ir krituliai visą dieną. Pirmadienį vėl turėtų pasirodyti saulė, bus apie 15 šilumos. Antradienį dar labiau sušils (iki 17), bet gali palyti.
Rytų Anglijoje šeštadienis bus su pragiedruliais, be lietaus – termometro stulpelis rodys apie 15. Sekmadienį palis, bus apie 11-12 šilumos. Pirmadienį ir antradienį greičiausiai bus be lietaus, dienomis sušils iki 13-16 laipsnių.
 
Birminghame ir Manchesteryje šeštadienis bus debesuotas, apie 15 laipsnių šilumos. Sekmadienį atvės iki 12-13 laipsnių, palis, Birminghame gali smarkiai lyti. Pirmadienį dangus turėtų išsigiedryti, bus apie 16 laipsnių šilumos.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Elizabeth II

Komentarai

Naujausi straipsniai