Tiesa.com inf.   |   2012-05-20

Orų prognozė: į Angliją atkeliauja vasara

  
Orų prognozė: į Angliją atkeliauja vasara Kitą savaitę bus daug saulės.

Kitą savaitė Anglijoje gali būti pati šilčiausia šiais metais. Sinoptikai praneša, kad pietrytiniuose regionuose savaitės viduryje sušils iki 25 laipsnių. Visoje šalyje turėtų sklaidytis debesys.

Šis pavasaris Anglijoje ir likusioje D.Britanijoje buvo vienas šalčiausių per pastaruosius keletą metų, tačiau jau nuo antradienio į salą užklys vasara. Londone pirmadienį bus apie 18 laipsnių šilumos, debesuota, bet be lietaus. Antradienis jau turėtų būti vasariškas – 22 laipsniai dieną ir mažai debesų, o trečiadienį bus dar šilčiau – iki 24. Ketvirtadienį prognozuojama aukščiausia temperatūra – 25 laipsniai. Naktimis bus nuo 11 iki 14 laipsnių.
Rytų Anglijoje pirmadienį bus apie 17 laipsnių ir mažiau debesų nei Londone. Nuo antradienio dangus visai išsigiedrys ir dar labiau sušils (19 laipsnių). Trečiadienį termometro stulpelis turėtų rodyti apie 22 laipsnius, o danguje greičiausiai nebus nė debesėlio.
 
Saulėta savaitė laukia ir Manchesterio gyventojų. Savaitės viduryje šalyje sušils iki 21-22 laipsnių. Birminghame bus šiek tiek daugiau debesų, bet taip pat šilta ir be lietaus.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Pavasaris, Rytų Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai