Tiesa.com inf.   |   2012-05-07

Orų prognozė: grįžtanti šiluma neišbaidys lietaus debesų

  
Orų prognozė: grįžtanti šiluma neišbaidys lietaus debesų Daugiausia lietaus bus Londone.

Šią savaitę Anglijoje bus gerokai šilčiau nei praėjusią, bet lietaus debesys nesisklaidys. Mažiau kritulių numtoma tik rytinėje šalies dalyje, o visur kitur bus galima pasidžiaugti daugiausia viena diena be lietaus.

Londone antradienį pro debesis pasirodys saulė, tačiau lietaus nepavyks išvengti. Daugiausia kritulių prognozuojama maždaug iki 15 val. Dieną sušils iki 17 laipnsių, o naktį bus apie 10. Trečiadienį dangus bus apsiniaukęs visą dieną, lis. Dieną sušils iki 16 laipsnių, naktį – net iki 13. Ketvirtadienį bus šilčiausia diena – iki 18 laipnsių, bet su lietumi.
Rytų Anglijoje lietaus laukiama tik ketvirtadienį. Antradienio ir trečiadienio dienomis šils iki 16 laipsnių, naktimis bus apie 10. Artimiausias dvi dienas bus mažai debesuota. Ketvirtadienį palis, bus apie 19 šilumos.
 
Birminghame ir Manchesteryje antradienis numatomas be lietaus, bus apie 13-14 šilumos. Trečiadienį lietus bus silpnas, bet jau ketvirtadienį prognozuojami intensyvūs krituliai. Dienomis bus apie 13-14 laipnsių šilumos, naktimis atvės iki 6-9 laipnsių.
 
 

  

Žymos: Londonas, Orų prognozė, Pavasaris

Komentarai

Naujausi straipsniai