Sigita Limontaitė   |   tiesa.com   |   2012-07-06

Orų prognozė: Centrinei Britanijai gresia potvynis

  
Orų prognozė: Centrinei Britanijai gresia potvynis Lietaus iškankintos šalies gyventojams gamta neleidžia atsipūsti

Po keleto saulėtų ir šiltų dienų, dangų užtemdys sunkaus lietaus debesys. Meteorologai įspėja centrinės Britanijos gyventojus būti pasiruošusiems stipriam lietui bei kai kuriose šalies dalyse gresiančiam potvyniui.

Pirmoje savaitgalio dalyje daugiausia kritulių iškris šalies Centrinėje dalyje, vėliau lietaus debesys trauksis į Vakarus. Londono penktadienį laukia audra su griaustiniu ir žaibais, šeštadienį ir sekmadienį lietus aprims, tačiau krituliai vis dar tikėtini. Oro temperatūra pakils iki 20 laipsnių šilumos, bus tvanku ir ne vėjuota.
Rytų Anglijai stiprus lietus ir audra gresia visą savaitgalį, būtent šioje dalyje meteorologai spėja būsiant potvynį, nes pirmąją savaitgalio dalį iškris itin daug kritulių. Sekmadienis žadamas šiltesnis bei sausesnis. Oro temperatūra Rytinėje šalies dalyje sieks iki 18 laipsnių šilumos.
 
Birmingamo gyventojai penktadienį atsidurs pačiame audros centre, lis stipriai ir beveik visą dieną, tačiau šeštadienį bei sekmadienį pranešama šiltesnės dienos ir lietus su pragiedruliais. Manoma, kad tamsūs debesys pasitrauks nuo Birmingamo naktį iš penktadienio į šeštadienį. Oro temperatūra išliks panaši kaip visą savaitę.
 
Manchesteriui šį savaitgalį pasisekė labiausiai, pranašaujama, kad šiame mieste lis tik penktadienio popietę. Kitomis dienomis oro temperatūra pakils virš 20 laipsnių šilumos ir pro debesis šypsosis saulė.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Audra

Komentarai

Naujausi straipsniai