Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-03-31

Orai Anglijoje: audra pareikalavo aukų

  
Orai Anglijoje: audra pareikalavo aukų Vėjuotas ir vėsus oras Anglijoje, pasak sinoptikų, išliks ir per Velykas.
Oxfordshire sunkiai sužeistas motociklininkas po to, kai stipraus vėjo nulaužtas medis užgriuvo tiesiai ant jo.

Kovo 30-osios naktį Jungtinėje Karalystėje siautusi audra sukėlė chaosą. Iki 100 mylių per valandą greitį siekęs vėjas pridarė nemažai žalos transporto sektoriui bei asmeninei žmonių nuosavybei. Sinoptikai įspėja, kad šią savaitę tokios audros dar pasikartos.

Traukinių bendrovė Chiltern Railways atidėjo daugybę reisų ir taip pridarė nuostolių gyventojams. Traukinių eismas sustabdytas, nes netoli Amershamo ant bėgių nuvirto medis.
Cheshiro šiaurės policija pranešė, jog stiprus vėjas sukėlė chaosą keliuose. M25 kelyje esanti Dartfordo sankryža buvo uždaryta dėl galimai pavojingų iš šono pučiančių vėjų.
 
Oxfordshire sunkiai sužeistas motociklininkas po to, kai stipraus vėjo nulaužtas medis užgriuvo tiesiai ant jo. Stiprus lietus grasina Cornwalio dirvožemiui. Baiminamasi, kad vanduo išjudins žemę ir atvers 15 metrų gylio duobę senos anglių kasyklos vietoje.
 
Šiuo metu šalyje paskelbtas geltonasis pavojus, įspėjantis apie pavojingas, bet dar ne drąstiškai grėsmingas oro sąlygas. Šalies šiaurės vakaruose šiandien pranašaujamas lietus. Visai Anglijai žadami pavojingi vėjo gūsiai ir sudėtingos eismo sąlygos.
 
Šiaurės Škotijoje pranašaujamas sniegas bei speigas. Kaip skelbiama portale express.co.uk, Nacionalinis meteorologijos biuras pranešė, kad vėjuoti ir vėsūs orai tęsis ir Velykų savaitgalį.
 
  

Žymos: Audra, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai