tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-12-03

Meteorologai įspėja dėl sudėtingų oro sąlygų

  
Meteorologai įspėja dėl sudėtingų oro sąlygų
© Flickr
Kelius padengė ledas
Temperatūra nukris iki -7 laipsnių

Londono orų tarnybą paviešino įspėjamąjį pranešimą dėl sudėtingų oro sąlygų. Pirmadienis šalyje bus ypatingas: daugelį vietų šiaurinėje Anglijos dalyje ir Škotijoje nuklos sniegas ir padengs ledas, pūs stiprus vėjas, o temperatūra, dėl giedro dangaus, gerokai nukris.

Rytinio piko dalyvius meteorologai perspėja dėl šaligatvius ir gatves padengusio labai slidaus ledo. Pėstieji ir vairuotojai turėtų būti labai atsargūs ir atidūs.
„Gydymo įstaigos turėtų būti pasiruošusios priimti ant slidaus paviršiaus paslydusius ir susižalojusius asmenis“, – teigė Londono orų tarnybos atstovai.
 
Ateinančiomis dienomis taip pat laukiama nemažai sniego. Naktį iš pirmadienio į antradienį temperatūra nukris iki -7 laipsnių Celsijaus.
 
„Ši naktis bus ypatingai šalta, o iš pietvakarių atėjęs lietus, susimaišęs su šaltu oru, virs snaigėmis, kurios padengs šiaurines Anglijos ir Velso dalis, taip pat dalį Škotijos. Pietinėje ir pietrytinėse šalies dalyse bus ganėtinai drėgna. Visoje šalyje laukiamas šerkšnas“, – teigė meteorologai.
 
Ateinantį savaitgalį numatomi labai nemalonūs ir nepastovūs orai. Laukiama stipraus vėjo ir mišrių kritulių.
 
  

Žymos: Anglija, Sniegas,, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai