Tiesa.com   |   2018-03-17

Londonas ir vėl liko be vandens

  
Londonas ir vėl liko be vandens
© Thames Water Twitter
Vandens vėl neturi dalis gyventojų.

Kai tik atrodo, kad situacija ima stabilizuotis, šalčiai ir vėl užklumpa netikėtai. Šį savaitgalį iškritus gausiems krituliams ir temperatūrai nukritus žemiau nulio dalis Londono gyventojų susidūrė su vamzdynų problemomis.

Temzės vandenys tviterio paskyroje praneša, kad pagrindiniai darbai šiuo metu atliekami Edgware rajone Alders Road kelyje, mat temperatūrai nukritus žemiau nulio naktį čia sprogo vandentiekio vamzdžiai, kas lėmė, jog gyventojai liko be vandens.
Pranešama, kad darbininkai vis dar tvarko ir praėjusios savaitės šalčio padarinius, gyventojams dalinamas nemokamas vanduo, parduotuvėse pradėta akcija „pasipildyk vandens buteliuką nemokamai“.
Kiek laiko žmonės bus be vandens prognozuoti kol kas negalima. Specialistai ragina būti budriais ir kiek įmanoma apsisaugoti nuo galimų nemalonumų užšalus vamzdžiams.
 
Temzės vandenys rekomenduoja namuose esančius vamzdžius pašildyti karšto oro srove, ant vamzdžių laikyti karšto vandens pūslę, kad vyktų cirkuliacija ir išorėje esantys vamzdžiai neužšaltų.
 
Štai video, ką daryti, kad per šalčius namuose turėtumėte vandenį:
  

Žymos: Londonas, Vanduo, Šalčiai, temzės vandenys

Komentarai

Naujausi straipsniai