Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-06-04

Į savaitės pabaigą Angliją lepins karščio banga

  
Į savaitės pabaigą Angliją lepins karščio banga
© Flickr nuotr.
Penktadienį orai Anglijoje turėtų būti palankūs maudynėms lauko baseinuose
Yra menka galimybė, kad kai kuriose šalies dalyse penktadienį temperatūra gali pasiekti ir 28 laipsnius šilumos.

Vakar po ilgų audrų į Angliją pagaliau atėjusi vasara su 20 laipsnių šilmuma ir saule kuriam laikui užsiliks šalyje. Sinoptikai žada, kad šiandien temperatūra kils iki 22 laispnių, o penktadienį - net iki 28.

Jungtinės Karalystės meteorologijos tarnyba „Met Office” patikino, kad užvakar per šalį nusiritusią uraganinę audrą su 78 mylių per valandą stiprumo vėjais ir dviem coliais lietaus pagaliau pakeitė vasarą.
Kaip pranešė dailymail.co.uk, šią savaitę lepins sausi ir nusistovėję orai.
 
Anot sinoptikų, šilti, šiek tiek drėgni orai ir daug saulės Angliją turėtų lepinti dar porą savaičių.
 
Šiandien šalies pietryčiuose temperatūra turėtų pasiekti 21 laipsnius šilumos, East Anglia regione – 22, o į savaitės galą gerokai priartėti ir prie 30-ies laipnsių.
 
Tiesa, Anglijos pietryčių regionuose galime sulaukti ir trumpos perkūnijos. Trumpos audros galimos per pietus, tačiau į pavakarę debesys turėtų išsisklaidyti.
Anot sinoptikų, yra menka galimybė, kad kai kuriose šalies dalyse penktadienį temperatūra gali pasiekti ir 28 laipsnius šilumos. Jei kam taip ir pasiseks, tai turėtų būti Kento gyventojai. Tačiau, anot sinoptikų, 25-26 laipsnius šilumos siekiančio penktadienio tikrai galima tikėtis.
 
Savaitgalį orai pietryčių Anglijoje turėtų išlikti šilti, numatoma apie 21- 22 laipsnių šiluma.
 
Vis dėlto sinoptikai įspėjo, kad šiomis naktimis šiaurės Anglijoje gali atšalti iki 4 laipsnių, o Velse ir šalies pietvakariuose temperatūra išliks apie 13, pietryčiuose – 14 laipsnių šilumos.
 
  

Žymos: Vasara, Orai Anglijoje, Karščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai