Tiesa.com   |   2018-03-01

Dėl audros – aukščiausio lygio pavojus (įspėjimai, nuotraukos, vaizdo įrašai)

  
Dėl audros – aukščiausio lygio pavojus (įspėjimai, nuotraukos, vaizdo įrašai)
© Twitter nuotr.
Kova su žiema JK reikalauja aukų.
Tūkstančiai žmonių ketvirtadienio naktį praleido praleido keliuose įstrigusiuose automobiliuose

Jungtinėje Karalystėje neslopstantis šaltis ir sniegas pareikalavo mažiausiai dar vienos aukos, dėl tokių orų kilo tikras chaosas keliuose, bet tai – dar ne pabaiga: šiandien prognozuojama audra.

ien dienos metu visoje šalyje dėl atšiaurių oro sąlygų ir toliau laikysis šaltis, realioji temperatūra bus nuo -9 iki -15 laipsnių. Ir toliau visoje JK teritorijoje snigs, šiaurinėje dalyje – itin smarkiai, dėl to meteorologai paskelbė aukščiausio (raudonojo) lygio pavojų.
Žmonių primygtinai prašoma atsisakyti keliauti jeigu tai nėra būtina. Praėjusią naktų šalies keliuose įstrigo tūkstančiai transporto priemonių, susidarė didžiulės eismo spūstys, pranešta apie šimtus eismo įvykių – automobiliai dėl slidžios kelio dangos nuvažiavo į pakelių griovius.
 
Tūkstančiai žmonių ketvirtadienio naktį praleido praleido keliuose įstrigusiuose automobiliuose. Kai kuriuose JK regionuose į pagalbą jau pasikviesti kariškiai, kurie padeda gelbėjimo tarnyboms.
 
Šaltis trečiadienį pasiglemžė dar vieną gyvybę – pietryčių Londone aptiktas sušalusio apie 60 metų vyro lavonas. Baiminamasi, kad dėl tokių orų gali mirti daug benamių.
 
Ketvirtadienį taip pat prognozuojama audra, kurią meteorologai pavadino Emmos vardu. Ji labiausiai bus juntama Velse ir pietvakarių Anglijoje, siaučianti pūga turėtų žemę nukloti 10-20 centimetrų sniegu.
Iš Sibiro atslinkęs ir „Pabaisa iš Rytų“ („Beast from the East“) vadinamas ciklonas šią savaitę sniegu padengė didžiąją dalį Europos, kurią taip pat kausto šaltis.

METEOROLOGŲ ĮSPĖJIMAI
Met Office. Met Office.
Twitter/BBC Scotland. Twitter/BBC Scotland.
Twitter nuotr. Twitter nuotr.
Twitter/Richard Chambers nuotr. Twitter/Richard Chambers nuotr.
Twitter/Chloe Unexpected nuotr. Twitter/Chloe Unexpected nuotr.
Twitter nuotr. Twitter nuotr.
 
 
 
  

Žymos: Šaltis, Sniegas, Orai Anglijoje, pūga, pabaisa iš rytų

Komentarai

Naujausi straipsniai