Tiesa.com   |   2010-10-15

Wizz Air pakeis Star1

  
Wizz Air pakeis Star1

Skelbiama, jog dar šią žiemą iš Vilniaus pradės skraidyti nauja pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air\". Kaip rašo „Verslo žinios“, tai ne vienintelė „pigi“ kompanija, kuri greitai gali įžengti į sostinės oro uostą.

mal">Dienraščio duomenimis, Tarptautinis Vilniaus oro uostas naujo vežėjo dar neįvardina ir teigia, jog su bendrove vyksta derybos. Teigiama, jog sutartis turėtų būti pasirašyta su vengrų oro bendrovė „Wizz Air". Dėl atėjimo į Vilnių taip pat derasi ir „Ryanair".

 „Wizz Air" turi 13 bazių Vidurio ir Rytų Europoje ir siūlo apie 150 maršrutų 32 lėktuvais. Vertinant Europos pigių skrydžių bendrovių asociacijos narių valdomą rinkos dalį, „Wizz Air" užima 5,65 proc.

"Smarkiai sumažinus oro rinkliavas iš oro bendrovių, natūralu, kad vienintelis būdas, kaip išsilaikyti oro uostui, - didinti keleivių srautus, o srautus didinti geriausia su pigių skrydžių oro bendrovėmis, kurios orientuojasi į masiškumą, labai aktyvią, agresyvią rinkodarą", - teigia susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

 „Mano supratimu, reikalingas protingas balanas, nes jei Lietuvoje pigių skrydžių bendrovės išstums tradicines, jei Vilnius nefigūruos tarp „Lufthansos", SAS ir kitų oro linijų skrydžių maršrutų, tai realiai mes patys save ištremsime iš pasaulio žemėlapio. Tos bendrovės tam tikrą tęstinumą garantuoja, pigių skrydžių bendrovės gana dažnai keičia savo planus. Šiandien yra, rytoj - neaišku", - su ministro pozicija ne visai sutinka Andrius Sideravičius, „West Express" įmonių grupės produktų vystymo direktorius.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai