Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-06-04

Vyriausybė švelnins apribojimus darbuotojams iš užsienio

  
Vyriausybė švelnins apribojimus darbuotojams iš užsienio
© pixabay nuotr.
JK turėtų tapti atviresne kvalifikuotai darbo jėgai.
Žadama peržiūrėti ir visą migracijos politiką: dėl siekio sukurti „nepalankią aplinką“ nelegaliems imigrantams iki šiol jau nukentėjo tūkstančiai niekuo dėtų užsieniečių

Jungtinės Karalystės valdantieji artimiausiu metu turėtų sušvelninti apribojimus kvalifikuotai darbo jėgai iš užsienio.

Tai daryti vyriausybę verčia padėtis nacionalinėje sveikatos tarnyboje (NHS), kuri dėl šiuo metu galiojančių apribojimų buvo priversta atsisakyti papildomos darbo jėgos, kurios jai taip trūksta ir dėl to kenčia pacientai.
Dėl minėtų imigracijos apribojimų per kelis šių metų mėnesius JK negalėjo įsidarbinti apie 1,5 tūkst. medikų iš užsienio – valstybių už Europos ekonominės bendrijos ribų.
 
Sekmadienį už imigracijos kontrolę atsakingos vidaus reikalų ministerijos vadovas Sajid’as Javid’as patikino sieksiantis, kad apribojimai būtų peržvelgti, o medikams iš užsienio artimoje ateityje būtų išduota daugiau vizų nei dabar.
 
Mažinant reikalavimus medikams, žadama peržiūrėti ir visą migracijos politiką: dėl siekio sukurti „nepalankią aplinką“ nelegaliems imigrantams iki šiol jau nukentėjo tūkstančiai niekuo dėtų užsieniečių, kurie šiuo metu gyvena JK.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, imigracijos kontrolė

Komentarai

Naujausi straipsniai