Tiesa.com   |   2017-04-05

Vyriausybę skatina priimti daugiau imigrantų

  
Vyriausybę skatina priimti daugiau imigrantų Šiuo metu imigracija siekia 273 tūkst. per metus.
Theresa May yra sakiusi, kad toks imigracijos lygis yra verčiau „ambicija” nei tikslas.

Jungtinėje Karalystėje (JK) pradėta kampanija, Vyriausybę skatinanti padidinti imigracijos ribą ir į šalį įsileisti daugiau imigrantų nei planuojama.

Laikraščio „Independent” ir organizacijos „Open Britan” iniciatyva siekia įtikinti Vyriausybę atsisakyti dar Davido Camerono iškelto tikslo sumažinti grynąją migraciją žemiau 100 tūkst. imigrantų per metus.
Dar būdama Vidaus reikalų ministre Theresa May yra sakiusi, kad toks imigracijos lygis yra verčiau „ambicija” nei tikslas.
 
Kampanijos iniciatorių ir remiančių politikų manymu, tikslas sumažinti migraciją iki 100 tūkst. per metus yra nerealus ir nebus pasiektas net po „Brexit”. Negana to, tai pakenktų JK ekonomikai bei tokioms ir taip sunkiai besiverčiančioms sferoms, kaip sveikatos apsauga.
 
Naujausi duomenys rodo, kad šiuo metu imigracija siekia 273 tūkst. per metus.
 
Atvirame, Vyriausybei skirtame laiške, parlamentarai, „Independent” ir „Open Britan” teigia, kad toks iškeltas tikslas ne tik pakenks ekonomikai, nes JK reikalinga imigrantų darbo jėga, tačiau ir didina socialinę nesantaiką, nes skleidžiama klaidinga prielaida, jog imigrantai yra žalingi šalies gerovei.
 
 
  

Žymos: imigracija, Anglijos Vyriausybė, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai