Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-03-19

Už kalbas apie islamą – deportacija iš JK

  
Už kalbas apie islamą – deportacija iš JK
© flickr nuotr.
„Treninguotais naciais“ vadinamos organizacijos vadovas – nepageidaujamas JK.
Pasienio pajėgos turi teisę neįleisti kiekvieno, kuris kelia rūpestį dėl visuomenės gerovės

Savaitgalį Jungtinės Karalystės pasienio pajėgos deportavo iš šalies grupuotės, nukreiptos prieš islamo išpažinėjus bei pabėgėlius, lyderį.

Tokios sankcijos sulaukė Vokietijos pilietis Lutz’as Bachmann’as – oraganizacijos „Pegida“ ( „Patriotic Europeans against Islamisation of the West“ – „Patriotiški europiečiai prieš Vakarų islamizaciją“) įkūrėjas ir vadovas.
Šeštadienį vakare lėktuvu į Stanstedo oro uostą atvykęs vyras nebuvo įleistas į šalį, o netrukus – deportuotas.
 
„Pasienio pajėgos turi teisę neįleisti kiekvieno, kuris kelia rūpestį dėl visuomenės gerovės“, – sprendimą komentavo pasieniečiai.
 
Manoma, kad L. Bachmann’as sekmadienį ketino sakyti kalbą garsiajame Londono Hyde parke.
 
45 metų vyras ir jo sekėjai tėvynėje į organizaciją susibūrė atvirai demonstruodami pasipriešinimą Vokietijoje priimamiems pabėgėliams. Jie šioje šalyje dėl tokio požiūrio vadinami „treninguotais naciais“, mat jų veikla dažnai turi rasizmo, fašizmo ir ksenobijos apraiškų.
 
Kartu su L. Bachmann’u Hyde parke turėjo pasirodyti ir Tommy Robinson’as – buvęs „Anglijos gynybos lygos vadovas. Ši organizacija teigia, kad Anglijoje neturi likti ne tik musulmonų bet ir kitų tautybių žmonių.
 
Vokietijoje L. Bachmann’as yra turėjęs nemažai reikalų su teisėsauga – vyras yra kalėjęs, jo atžvilgiu iki šiol buvo pradėtos 16 bylų dėl vairavimo neblaiviam ir be teisių, vagysčių ir narkotikų prekybos.
  

Žymos: Rasizmas, Deportacija, Stansted oro uostas, fašizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai