Tiesa.com   |   2011-03-01

URM žiniomis visi Lietuvos piliečiai iš Libijos išvyko

  
URM žiniomis visi Lietuvos piliečiai iš Libijos išvyko Visus Libijoje esančius Lietuvos piliečius URM kviečia registruotis ir pranešti savo asmens duomenis

Lietuvos užsienio reikalų ministerija neturi žinių, kad Libijoje būtų likę Lietuvos piliečių - paskutinis iš jų šią neramumų apimtą šalį Vengrijos vyriausybės lėktuvu paliko savaitgalį.

Lietuvos ambasada Libijai, įsikūrusi Romoje, visiems žinomiems Libijoje buvusiems Lietuvos piliečiams nuolat teikė informaciją apie galimybes išvykti komerciniais ir specialiaisiais ES šalių organizuotais skrydžiais.
Praėjusią savaitę keturi Lietuvos piliečiai pasirinko Ispanijos ambasados Libijoje organizuotą konvojų iš Libijos sostinės Tripolio į oro uostą ir Ispanijos vyriausybės organizuotą skrydį. Į karinį Ispanijos oro uostą atskraidintais piliečiais pasirūpino Lietuvos konsulas Ispanijoje.
 
Prieš tai panašiu Austrijos specialaus karinio transportinio lėktuvo skrydžiu pasinaudojo kitas Lietuvos pilietis.
 
Lietuvos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja į Libiją nevykti. Lietuvos piliečiai, esantys šalyje, turintys galimybę saugiai keliauti, kviečiami palikti šią šalį komerciniu ar specialiu ES šalių transportu.
 
Visus Libijoje esančius Lietuvos piliečius URM kviečia registruotis ir pranešti savo asmens duomenis bei kontaktus Lietuvos užsienio reikalų ministerijai (el. paštu pilieciai@urm.lt, telefonu +370 (5) 2362444) ir Vengrijos ambasadai Libijoje (el. paštas mission.tpi@kum.hu, tel. +218 21 361 82 18, 361 82 19; po darbo valandų +218 91 219 2257) arba bet kuriai kitai ES šalies narės diplomatinei atstovybei.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai