Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-09-29

T.May nuslėpė imigracijos iš ES naudą

  
T.May nuslėpė imigracijos iš ES naudą T.May kaltinama nuslėpus svarbią informaciją apie imigraciją.
Ši informacija atskleidžia, kad buvusi Vidaus reikalų ministrė prieš referendumą darė viską, kas buvo jos galioje, kad paslėptų imigracijos iš ES naudą.

Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May apkaltinta manipuliavusi svarbių imigracijos ataskaitų duomenimis ir prieš referendumą bandžiusi nuslėpti teigiamus imigracijos iš Europos Sąjungos (ES) padarinius.

Pasak buvusios Vidaus reikalų ministrės kolegų, T. May taip pat iš ataskaitos pašalino duomenis apie teigiamą imigracijos įtaką šalies ekonomikai.
2014-ųjų gale išleista UCL atskaita teigė, kad imigrantai iš ES šalių JK sumokėjo daugiau mokesčių nei naudojosi socialine šalies parama. Ši informacija nepateko į oficialią Vyriausybės ataskaitą apie imigraciją.
 
Kaip pranešė Independent.co.uk, imigrantai iš ES šalių nuo 2000 m. prie šalies ekonomikos prisidėjo £20 milijardų bei sumokėjo 64 proc. daugiau mokesčių nei gavo pašalpų. Tyrimas taip pat atskleidė, kad imigrantai 58 proc. rečiau gyvena socialiniuose būstuose.
  
„Ši informacija atskleidžia, kad buvusi Vidaus reikalų ministrė prieš referendumą darė viską, kas buvo jos galioje, kad paslėptų imigracijos iš ES naudą”, - sakė liberaldemokratas Timas Farronas.
 
 
  

Žymos: imigracija, Referendumas, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai