Tiesa.com   |   2018-05-02

Theresa May skęsta dar viename imigracijos skandale

  
Theresa May skęsta dar viename imigracijos skandale
© Flickr/ Arno Mikkor nuotr.
Dėl imigracijos „lubų”, šalyje didėja darbuotojų krizė.
Premjerė žinojo apie kritinį gydytojų trūkumą, tačiau, nepaisant kabineto ministrų prašymų atlaisvinti imigracijos kvotas į šalį atvykstančių medikų klausimu, to nepadarė.

Šalį krečiant darbuotojų trūkumui, Theresa May skęsta naujame skandale dėl su logika prasilenkiančių migracijos kontrolės skaičių.

kėjo, kad Jungtinės Karalystės (JK) premjerė žinojo apie kritinį gydytojų trūkumą, tačiau, nepaisant kabineto ministrų prašymų atlaisvinti imigracijos kvotas į šalį atvykstančių medikų klausimu, to nepadarė.
Apie kritinę situaciją NHS penktadienį paskelbė patys JK sveikatos apsaugos vadovai, kurie neapsikentę šalies vadovų veiksmų, nutarė viešai skambinti pavojaus varpais dėl į šalį neįleidžiamų taip reikiamų medikų.
 
 
Kaip pranešė Standard.co.uk, bent trys Vyriausybės departamentai pasisakė už vizų rėžimo „atpalaidavimą” medikų bei kitų trūkstamų darbuotojų atvejais
 
Nepaisant rinkos ekspertų prašymų atsižvelgti į kylančią darbuotojų krizę, turėdama visą informaciją Theresa May „kategoriškai atsisakė” padidinti vizų skaičių ypatingais atvejais, t.y. įsileisti į šalį daugiau gydytojų.
Metinė „antros pakopos” darbuotojų imigracijos riba – 20700 imigrantų, tačiau jei peržiangiama mėnesinė riba, savo srities profesionalams viza nesuteikiama. Kvalifikuotiems darbuotojams iš sričių, kuriose trūksta darbo jėgos, teikiama pirmenybė. Ši pirmenybė suteikiama ir gydytojams specialistams, bei kvalifikuotoms slaugėms. Dėl šios priežasties paprastiems gydytojams tiesiog nebelieka „laisvų” vizų.
 
 
 
  

Žymos: imigracija, Gydytojai, medikai, Theresa May, darbuotojų trūkumas

Komentarai

Naujausi straipsniai