Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-22

Šokiruojančiame video - mušami imigrantai

  
Šokiruojančiame video - mušami imigrantai Kalė miesto keltų uostas Prancūzijoje.
Tūkstančiai imigrantų, gyvenančių stovyklose netoli Kalė uosto, nuolatos patiria prievartą ir smurtą

Neseniai paskelbta šokiruojanti video medžiaga parodė, kaip Kalė miesto keltų uoste Prancūzijoje vairuotojas žiauriai muša sunkvežimiuose pasislėpusius nelegalius imigrantus, kol tuo tarpu kiti stebi ir filmuoja muštynes, - pranešė portalas dailymail.co.uk.

Vairuotojo iš Rumunijos „Facebook” paskyroje paskelbtame video rodomi keturi iš mažos ertmės sunkvežimio priekabos galo bandantys išlipti nelegalūs imigrantai.
Pirmiesiems dviems bilieto neturintiems vyrams pasiseka pabėgti, tačiau sunkvežimio vairuotojas su ryškiu švarku spėja pagriebti trečiąjį ir pradeda jį talžyti. Tuo tarpu uosto apsaugos darbuotojas su piktai lojančiu šunimi stovi šalimais ir tik stebi muštynes.
 
Šalies sieną nelegaliai kirsti pasislėpus prekes vežančių sunkvežimių priekabose yra bene populiariausias būdas nelegaliems imigrantams patekti į Jungtinę Karalystę.
 
Labai dažnai sunkvežimių vairuotojai apie tokį krovinį nieko nežino. Jei priekaboje randami nelegalūs imigrantai, sunkvežimio vairuotojai lieka už tai atsakingi. Už vežamus keleivius be bilieto vairuotojai gali būti nubausti iki 2 tūkst. svarų bauda. Įrodyti, kad buvo padaryta viskas, kad būtų išvengta tokio incidento - vairuotojų atsakomybė.
 
  
Sausį paviešintame žmogaus teisių apsaugos tarnybos pranešime buvo teigiama, kad tūkstančiai imigrantų, gyvenančių stovyklose netoli Kalė uosto, nuolatos patiria prievartą ir smurtą. Dažnai policijos pareigūnų užpuolami ir mušami nelegalai bando slapta sunkvežimiais pasprukti į Jungtinę Karalystę.
 
Imigrantų stovyklose arba Kalė miesto gatvėse daugiausiai yra apsistoję emigrantai iš Sudano, Eritrėjos ir Etiopijos.
  

Žymos: Nusikaltimai, Jungtinė Karalystė, Nelegalūs imigrantai, Smurtas

Komentarai

Naujausi straipsniai