Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-10-10

Šešėlinė vyriausybė – už imigracijos apribojimą

  
Šešėlinė vyriausybė – už imigracijos apribojimą
© google.com
Atrodo, imigracija ateityje bus ribojama nepriklausomai nuo to, kas valdys.
Politiko manymu, galima apriboti imigraciją ir kartu išlaikyti JK priėjimą prie bendros ES rinkos.

Opozicinės leiboristų partijos vienas iš lyderių sako, kad Jungtinėje Karalystėje per daug imigrantų ir šaliai pasitraukus iš ES atvykėlių skaičių teks apriboti.

Parlamento narys, buvęs generalinis prokuroras Keiras Starmeris išreiškė kiek kitokį požiūrį į imigraciją, nei leiboristų partijos vadovas Jeremis Corbynas, kuris atsisako bet kokios imigracijos kontrolės.
„Per pastaruosius 10 metų plūstelėjo tokia didelė atvykėlių banga, jog aš suprantu šalies gyventojų susirūpinimą.
 
Imigracija turėtų būti sumažinta įsitikinus, jog turime užtektinai įgūdžių atlikti darbams, kuriuos privalome padaryti“, – sakė K. Starmeris.
 
Žurnalistų paklausus, kaip reikia apriboti imigraciją ir kartu išlaikyti JK priėjimą prie bendros ES rinkos, politikas atsakė, jog tai įmanoma pasiekti, bet reikia „būti apsukriais ir atsargiais“.
 
K. Starmeris įvardijamas kaip leiboristų ateities lyderis, todėl jeigu ši partija laimėtų 2020 metų bendruosius rinkimus, jis galėtų tapti naujuoju JK premjeru.
 
JK derybos su ES dėl šalies pasitraukimo iš bendrijos turėtų baigtis likus metams iki rinkimų. Dabartinės konservatorių valdžios pasirodymas bei pasiekti rezultatai derybose neabejotinai turės įtakos jų populiarumui ateinančiuose rinkimuose.
 
Tuo tarpu visi šiuo metu gyvenantys ES piliečiai šalyje galės pasilikti ir JK pasitraukus iš bendrijos.
 
  

Žymos: imigracija, leiboristai, keir starmer

Komentarai

Naujausi straipsniai