Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-04-25

Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis deportuotas iš JK

  
Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis deportuotas iš JK Jeremy'is Meeksas išgarsėjo po to, kai policija išplatino šią jo nuotrauką.
Vos atvykęs amerikietis buvo sulaikytas Heathrow oro uosto pareigūnų.

Amerikiečių modelis, pripažintas seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu, buvo deportuotas iš Jungtinės Karalystės praėjus vos kelioms valandoms po to, kai atvyko čia dalyvauti fotosesijoje.

Prieš trejus metus visame pasaulyje išgarsėjusio Jeremy'io Meekso veidą pažįsta milijonai. Ašarą prie akies išsitatuiravęs nusikaltėlis buvo sulaikytas JAV už ginklo nešiojimąsi. Policijai išplatinus nusikaltėlio nuotrauką, ši akimirksniu išplito internete.
Vos išėjęs į laisvę vyras pasirašė sutartį su modelių agentūra „White Cross Management“ ir tapo vienas geidžiamiausių naujokų mados pasaulyje. Šią savaitę J.Meeksas turėjo praleisti Londone bei fotografuotis keliems žurnalų viršeliams, tačiau to padaryti nepavyko.
 
Vos atvykęs amerikietis buvo sulaikytas Heathrow oro uosto pareigūnų. Po to jam uždrausta įžengti į šalį. Vyras nebuvo suimtas, bet netrukus deportuotas atgal į JAV.
 
Modelio vadybininkas tikino, kad J.Meeksas turėjo visus reikiamus dokumentus, bei jį prižiūrinčio pareigūno sutikimą keliauti darbo reikalais į JK.
 
  

Žymos: imigracija, deportacija , Jeremy Meeks

Komentarai

Naujausi straipsniai