Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-12-21

Po kritikos imigrantams – pykčio protrūkis

  
Po kritikos imigrantams – pykčio protrūkis
© pixabay.com
Viešoje aludės apžvalgoje neigiamai atsiliepta apie lenkus.
Lyg tik lenkai Londone keltų triukšmą.

Įtakingo turizmo objektų vertinimo portalo apžvalginė žinutė apie vieną Londono aludę sukėlė internautų įsiūčio bangą, mat apžvalgoje neigiamai atsiliepta apie lenkus.

Visame pasaulyje turistinius objektus surasti padedanti ir juos vertinanti amerikiečių kompanija „TripAdvisor“ Vakarų Londone esančią aludę įvertino taip, kad supykdė ne tik interneto vartotojus, bet ir pačios aludės savininkus.
„Tikrai jauki vieta, puikus maistas, išskitrtinis gėrimų pasirinkimas. Bet kai užeina grupė lenkų, ramybė dingsta ir jautiesi lyg blogiausių Londono rajonų aludėse“, – rašoma prie Ealing savivaldybės ribose esančios aludės įvertinimo.
 
Šis komentaras netruko atkreipti internautų dėmesio, o jo autoriai pavadinti rasistais.
 
„Lyg tik lenkai Londone keltų triukšmą“, – ironizavo vienas komentatorius.
 
Aludės savininkas patikino, jog su juo atsiliepimas nederintas, jam toks įvertinimas taip pat buvo staigmena. Verslininkas kreipėsi į „TripAdvisor“ ir paprašė atkreipti dėmesį į šią subjektyvią apžvalgą.
 
„Ar ji tikrai sutampa su jūsų taisyklėmis. O gal tai – „Post-Brexit“ strategija? Jei taip, tai ašpasiduodu“, – rašė aludės atstovas.
 
Lenkai yra viena iš gausiausių užsieniečių bendruomenių ne tik Londone, bet ir visoje Jungtinėje Karalystėje. Imigrantai iš šios šalies labiausiai kentėjo dėl rasistinių išpuolių po „Brexit“ nulėmusio referendumo: netrūko grasinimų, smurto atvejų, o vasaros pabaigoje jaunuoliai vieną imigrantą iš Lenkijos mirtinai sumušė Londono pašonėje esančiame Harlow mieste. Manoma, kad šis nusikaltimas įvykdytas dėl rasistinių paskatų.
 
  

Žymos: Londonas, Imigrantai, Lenkai, aludė

Komentarai

Naujausi straipsniai