Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-03-30

Pakistanietė neįleista į JK dėl absurdiškos priežasties

  
Pakistanietė neįleista į JK dėl absurdiškos priežasties
© Flickr.com
Pakistanietė politikė negavo teisės atvykti į tarptautinį kongresą.
Viza nesuteikiama remiantis faktu, kad esate vieniša.

Jungtinės Karalystės imigracijos tarnyba neišdavė moteriai vizos atvykti į politinę konferenciją, nes ji yra vieniša. Su Pakistano žaliųjų partija atkeliauti norėjusiai moteriai uždrausta įžengti į šalį.

Portalas independent.co.uk paskelbė gavęs dokumentus, kuriuose teigiama, kad Pakistano žaliųjų partijos delegacijos narė, norėjusi atvykti į pasaulinę žaliųjų partijų konferenciją, neteko šios galimybės. Ji prašė vizos keturioms dienoms į Liverpulyje vyksiantį kongresą.
Laiške, kuriuo pranešta vizos neišdavimo priežastis, rašoma: „viza nesuteikiama remiantis faktu, kad esate vieniša ir neturite žmogaus, kuris nuo jūsų priklausytų“. Taip pat konstatuojama, kad neįvardinta moteris neturi jokių ryšių, kurie ją skatintų grįžti į Pakistaną ir ragintų palikti Jungtinę Karalystę.
 
Anglijos ir Velso žaliųjų partijos lyderė Caroline Lucas buvo šokiruota tokio sprendimo ir paragino peržiūrėti vizų išdavimo sistemą: „Šis keistas Vidaus reikalų ministerijos poelgis yra visiškai absurdiškas ir neįtikėtinai įžeidžiantis. Viso pasaulio žaliųjų lyderiai susirenka aptarti svarbias problemas, o viena delegacijos narė neįleidžiama, nes neturi vyro. Tokie veiksmai negarbingi ir turi būti persvarstomi“.
 
Minėtoje konferencijoje dalyvauja žaliųjų atstovai iš beveik visų 74 žaliųjų partijų visame pasaulyje.
 
  

Žymos: Politika, Imigracijas, Vidaus reikalų ministerija

Komentarai

Naujausi straipsniai