Tiesa.com   |   metro.co.uk   |   2015-10-16

Nelegalūs imigrantai skraidinami privačiais lėktuvais ir vežiojami limuzinais

  
Nelegalūs imigrantai skraidinami privačiais lėktuvais ir vežiojami limuzinais
© Flikcr.com
Deportacijai buvo panaudoti 54 privatūs lėktuvai.
Išsinuomotas limuzinas iš Mančesterio į Londoną pervežė septynis Nigerijos piliečius.

Nelegalūs imigrantai iš Jungtinės Karalystės deportuoti prabangiai – privačiais lėktuvais. Deportacija šaliai kainavo 14 milijonų svarų, – pranešė naujienų portalas metro.co.uk.

Deportacijai buvo panaudoti 54 privatūs lėktuvai. Į namus gražinti 3 tūkst. nelegaliai į Jungtinę Karalystę atvykę asmenys.
Vidaus reikalų ministerijos teigimu, užsakomieji skrydžiai buvo skirti į namus nugabenti tuos imigrantus, į kurių gyvenamąsias vietoves reguliarias maršrutais lėktuvai neskraido. Tokiu būdu buvo skraidinami tik pavojų visuomenei keliantys asmenys, kuriuos iš šalies deportuoti reikėjo nedelsiant.
 
Vidaus reikalų ministerijos atstovas, naujienų portalui metro.co.uk, teigė: „Tie, imigrantai, kurie neturi teisės būti Jungtinėje Karalystėje, privalo grįžti į savo šalį. Tikimės, kad žmonės sutiks palikti šalį savanoriškai, antraip jie privalės išvykti priverstinai.“
 
Jungtinė Karalystė imigrantų deportacijai pinigų nepagailėjo
Visgi šalies sprendimai sukėlė ažiotažą: užsakomojo skrydžio metu, į Kabulo miestą Afganistane, lėktuvu buvo išskraidinta 11 žmonių, o didžiuliu 265 vietų lėktuvu į Nigeriją deportuoti vos 25 žmonės.
 
Kiek anksčiau, šią savaitę, Vidaus reikalų ministerijos rangovas „Serco“, kuris yra atsakingas už migrantų pervežimą, pripažino, jog padarė gana prastą sprendimą išsinuomoti limuziną tam, kad iš Mančesterio į Londoną pervežtų septynis Nigerijos piliečius.
„Serco“ kompanijos atstovas atsiprašė Vidaus reikalų ministerijos ir teigė, jog mokesčių mokėtojams už tokią klaidą, papildomai mokėti nereikės.
 
 
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, Nelegalūs imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai