Tiesa.com   |   theguardian.co.uk   |   2015-10-15

Londono meras: migrantų skaičiaus mažinimas prives prie ekonomikos stagnacijos

  
Londono meras: migrantų skaičiaus mažinimas prives prie ekonomikos stagnacijos Vidaus reikalų ministrė Theresa May nepalaiko B. Johansono pozicijos.

Londono meras Borisas Johansonas įspėjo, kad prieš sumažindama migrantų skaičių, Jungtinė Karalystė (JK) turėtų apsvarstyti tokio sprendimo neigiamas puses.

Anot mero, sumažėjus imigrantų kiekiui šalies ekonomikai gresia stagnacija, - pranešė naujienų portalas theguardian.com. B. Johnsonas dažnai pabrėžia imigracijos naudą Jungtinei Karalystei, nors tam pritaria ne visi konservatoriai.
Tuo tarpu vidaus reikalų ministrė Theresa May nepalaikė B. Johansono pozicijos ir teigė, kad imigracija šaliai neteikia jokios naudos.
 
Priešingai B. Johnsonui, T. May kalboje Konservatorių partijos konferencijos metu, nuskambėjo gana daug neigiamų minčių apie imigraciją.
 
Šalies iždo kanclerio ir galimo kandidato į konservatorių lyderius, George‘o Osborne‘o požiūris į imigraciją gana liberalus. Politikas vaidina labai svarbų vaidmenį JK derybose su Europos Sąjunga dėl imigracijos sutramdymo.
 
„Bendraudami su Europos Sąjunga siekiame tinkamai paaiškinti, jog esame ne euro zonoje ir išreikšti susirūpinimą dėl į šalį atvykstančių ES piliečių, kurie siekia pasinaudoti mūsų valstybės teikiamomis socialinėmis garantijomis“, - sakė G. Osborne’as.
 
  

Žymos: Migracija, Borisas Johnsonas

Komentarai

Naujausi straipsniai