Tiesa.com   |   2011-01-07

Londonas - populiariausia kryptis iš Kauno

  
Londonas - populiariausia kryptis iš Kauno
© Kauno oro uostas
Rugpjūčio 5 d. buvo užimčiausia metuose – per dieną oro uoste aptarnauta 3714 keleivių.

Praėjusiais metais Kauno oro uoste keleivių skaičius buvo didžiausias per pastaruosius penkerius metus. 2010 metais buvo aptarnauti 809 732 keleiviai, t.y., 77 proc. daugiau nei užpernai. Per metus oro uoste skrydžių skaičius padidėjo 45 proc. iki 8753. 2010 metų rugpjūčio 5 diena buvo užimčiausia metuose – per dieną oro uoste aptarnauta 3714 keleivių.

="text-align: left">„2010 metais buvo sėkmingai išnaudotos visos ekonominio nuosmukio laikotarpiu atsiradusios galimybės. Oro uosto komandos bendras darbas su privataus sektoriaus partneriais, Susisiekimo ministerija, Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėmis leido įgyvendinti Kauno oro uosto ambicingus tikslus. Dar 2005 metais pasirinkta strategija pozicionuoti save kaip pigių skrydžių ir tranzitinių krovinių centrą Lietuvos oro uostų sistemoje pasiteisino ir įpareigoja toliau kryptingai dirbti įgyvendinant oro uostui keliamus ilgalaikius tikslus“, - sakė Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.
 
Europoje pirmaujanti pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ metų pradžioje pranešė pasirinkusi Kauno oro uostą pirmąja baze Rytų ir Centrinės Europos regione ir nuo gegužės mėnesio skrydžių krypčių skaičių padidino du kartus. Šiuo metu oro bendrovės „Ryanair“ lėktuvai iš Kauno oro uosto tiesiogiai skraido 16 krypčių Europoje, oro bendrovė „airBaltic“ siūlo iš Kauno tiesioginį susisiekimą su Rygos oro uostu. Londonas 2010 metais išliko populiariausia kryptimi iš Kauno oro uosto. Į tris Londono oro uostus (Stanstedą, Getviką, Liutoną) per metus skrido 276 tūkst. keleivių. Praeitais metais naujai pradėti skrydžiai į Paryžių, Milaną ir Briuselį iš karto sulaukė didelio keleivių srauto.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai