Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-30

Jungtinės Karalystės planai išstoti iš Europos Sąjungos tvirtinasi

  
Jungtinės Karalystės planai išstoti iš Europos Sąjungos tvirtinasi
© Flickr.com
Lenkija, ne taip, kaip kitos ES valstybės, nesutiks su JK siūlomomis įstatymų reformomis.
Prancūzijos ministras kaltino JK ministrą pirmininką Davidą Cameroną bandant sugriauti 28 narių turinčią ES sąjungą.

Užsienio prekyba nebus paveikta, jei Jungtinė Karalystė (JK) išstos iš Europos Sąjungos (ES), teigiama naujienų portale express.co.uk. Europos konservatorių ir reformuotojų frakcijos narys, Daniel Hannan pateikė Šveicarijos pavyzdį, kuri 4 kartus lenkia JK pardavimus, nors nepriklauso ES.

D. Hannan tvirtino, kad JK užsienio prekybos santykiai nepasikeis net tada, jei ji nebebus ES narė. Politiko teigimu, kiekviena šalis nepaisant ar ji priklauso ES ar ne, dalyvauja bendroje rinkoje. Anot D. Hannan puikiausi pavyzdžiai yra Norvegija, Turkija ir Šveicarija.
Tuo tarpu Prancūzijos ministras kaltino JK ministrą pirmininką Davidą Cameroną bandant sugriauti 28 narių turinčią ES sąjungą. Lenkijos vyriausybė taip pat pateikė atsaką D. Cameronui dėl planų reformuoti įstatymus ES imigrantų atžvilgiu.
 
Lenkijos prezidento vyriausioji patarėja ekonomikos klausimais, Janusz Lewandowski, teigė, kad ministras pirmininkas nori apriboti imigrantų teises, tačiau Lenkija, ne taip, kaip kitos ES valstybės, nesutiks su JK siūlomomis įstatymų reformomis.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga,

Komentarai

Naujausi straipsniai