Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-06-21

Jungtinės Karalystės imigrantai išsiunčia 11 milijardų svarų į namus

  
Jungtinės Karalystės imigrantai išsiunčia 11 milijardų svarų į namus
© Flikcr.com
Vienintelė šalis pralenkusi JK siunčiamų pinigų kiekiumi yra Rusija
Apie 20 tūkst. imigrantų gauna pašalpas vaikams, galimai gyvenantiems savose šalyse, todėl bus peržiūrėta skiriamų pašalpų sistema.

Jungtinėje Karalystėje (JK) esantys imigrantai praėjusiais metais išsiuntė daugiau nei 11 milijardų svarų į savo šalis, pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Šiuo metu JK imigrantai ženkliai lenkia likusias Europos šalis siunčiamų pinigų kiekiumi. Vokietijoje gyvena 17 milijonų daugiau žmonių nei JK, tačiau pastarieji praėjusiais metais atgal į savo šalis išsiuntė 9 milijardus svarų. Tuo tarpu Prancūzijoje - 6.6 milijardus svarų.
Vienintelė šalis pralenkusi JK siunčiamų pinigų kiekiumi yra Rusija, kurios imigrantai į kitas šalis, ypatingai į Baltijos kaimynes, išsiuntė net 13 milijardų svarų.
 
Mokesčių inspekcija sunerimusi dėl JK kasmet augančio skaičiaus ir teigė, jog  dalis pinigų yra siunčiami iš JK gaunamų vaikų pašalpų. Apie 20 tūkst. imigrantų gauna pašalpas vaikams, galimai gyvenantiems savose šalyse, todėl bus peržiūrėta skiriamų pašalpų sistema.
 
Politikai tarpusavyje nesutaria šiuo klausimu, vieni teikdami, kad imigracija sumažės dėl to, kad pinigai bus išsiųsti į savas šalis ir žmonės grįš ten gyventi. Kiti prieštaravo tvirtindami, kad kuo daugiau žmonių siųs pinigus į savo gimtines, tuo daugiau imigrantų norės elgtis taip pat, tad siunčiamų pinigų skaičius tik augs, kenkdamas šalies ekonominiai būklei.
 
 
 
 
  

Žymos: Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai