Tiesa.com   |   2010-09-08

JAV padidino mokestį už įvažiavimą į šalį

  
 JAV padidino mokestį už įvažiavimą į šalį

JAV padidino mokestį už įvažiavimą į šalį. Užsieniečiai, turintys teisę į bevizį įvažiavimą į Jungtines Valstijas, nuo rugsėjo 8 dienos turės mokėti prieš apsilankydami šalyje ne 10 dolerių, kaip anksčiau, o 14.

mal">Apie padidintą mokestį paskelbė JAV muitinės ir pasienio valdyba, paaiškinusi savo sprendimą tuo, kad būtina padengti išlaidas, skirtas Elektroninės leidimo keliauti sistemos (ESTA) darbui užtikrinti, praneša Elta.
Pagal bevizio režimo programą tam tikrų šalių piliečiams leidžiama keliauti į JAV be vizos turizmo ar trumpo verslo vizito tikslais iki 90 dienų trukmės laikotarpiui.

Pagal šią programą įvažiuoti į JAV be vizos gali Andoros, Norvegijos, Australijos, Airijos, Portugalijos, Austrijos, Italijos, San Marino, Belgijos, Japonijos, Singapūro, Brunėjaus, Pietų Korėjos, Slovakijos, Čekijos, Latvijos, Slovėnijos, Danijos, Lichtenšteino, Ispanijos, Lietuvos, Švedijos, Suomijos, Liuksemburgo, Šveicarijos, Prancūzijos, Maltos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Monako, Graikijos, Nyderlandų, Vengrijos ir Naujosios Zelandijos piliečiai. 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai