Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-01-10

J. Corbynas: imigracija JK nėra per didelė

  
J. Corbynas: imigracija JK nėra per didelė
Mano nuomonė apie imigracijos lygį JK nepasikeitė.

Jungtinės Karalystės (JK) leiboristų partijos lyderis Jeremy’is Corbynas pareiškė vis dar manąs, kad imigracijos lygis į šalyje toli gražu nėra per didelis.

Nepaisant to, interviu su BBC politikas pabrėžė, kad reikia kuo greičiau užkirsti kelią darbuotojų iš Europos Sąjungos (ES) šalių išnaudojimui.
„Mano nuomonė apie imigracijos lygį JK nepasikeitė. Tačiau gana aišku, kad būtina sustabdyti darbuotojų išnaudojimą, tačiau tuo pat metu išlaikyti gerus santykius su Europos rinka ir bendruomenėmis”, - sakė J. Corbynas.
 
Pasak politiko, reikia kuo greičiau užkirsti kelią užsienio darbuotojų išnaudojimui pagal ES įstatymus, o tai leiboristų lyderio nuomone greičiausiai natūraliai sumažintu imigracijos skaičius.
 
Politikas taip pat pabrėžė, kad nemano, jog 190 tūkst. praėjusiais metais į šalį atvykusių užsieniečių iš ES yra per didelė imigracijos banga.
 
Prieš tai J. Corbyns teigė, kad palaikys idėją, kuri siekia sumažinti žemos kvalifikacijos darbuotojų išnaudojimą JK ir skatina didesnį vietinių gyventojų įdarbinimą.
 
  

Žymos: imigracija, Jeremy Corbyn

Komentarai

Naujausi straipsniai