Tiesa.com   |   thelocal.es   |   2015-01-20

Ispanai suka galvas, kaip atsikratyti kebabinių

  
Ispanai suka galvas, kaip atsikratyti kebabinių Politikai norėtų, kad Taragonos mieste neliktų kebabinių ir mažų užsieniečių parduotuvių.

Viena Katalonijos (Ispanija) partijų, šiuo metu esančių opozicijoje, sumanė apsaugoti tradicinius verslus. Politikai išreiškė norą riboti tam tikrus verslus, kurie, jų manymu, kenkia vietiniams gyventojams ir sukuria aplink save savotiškas uždaras teritorijas.

Kaip pranešė portalas Thelocal.es, Taragonos mieste, kuriame gyvena 135 tūkst. žmonių, norima pradėti riboti tokių užeigų kaip kebabinės ir telefonų bei vieno svaro parduotuvių veiklą, siekiant apsaugoti „tradicinius verslus“. Pirmiausia siekiama uždaryti nemažą dalį užeigų ir parduotuvių Taragonos centre.
Politikai siūlo apriboti darbo laiką, be to griežčiau tikrinti, ar parduotuvės ir maitinimo įstaigos atitinka keliamus higienos ir kitus reikalavimus. Taip pat siekiama minėtiems ir panašiems verslas drausti kurtis arčiau nei 500 metrų atstumu vienam nuo kito. Politikai norėtų peržiūrėti ir įstatymus, kurie dabar gana laisvai leidžia pardavinėti alkoholį. Manoma, kad nedavus kai kurioms įmonėms leidimo prekiauti alkoholiniais gėrimais, jos tiesiog „natūraliai“ užsidarys.
 
Jeigu tokiems politikų reikalavimams būtų pritarta, tai jų nesilaikantiems verslininkams grėstų baudos, siekiančios pusantro ar net tris tūkstančius eurų. Jeigu tas pats verslininkas būtų nubaustas antrą kartą, jam būtų atimta licencija ir uždrausta verslauti.
 
Tiesa, ne visi politikai sutinka ir pritarė tokiems planams. Kai kurie jų aiškiai pareiškė, kad tokios priemonės pažeis sąžiningos konkurencijos principus ir bus neteisėtos.
 
 
  

Žymos: Migracija, Maistas, Ispanija, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai