Tiesa.com inf.   |   2011-08-02

Iš Vilniaus - skrydžiai į Barseloną

  
Iš Vilniaus - skrydžiai į Barseloną Šį naują maršrutą į Ispaniją nuo liepos 29 d. tinklalapyje www.ryanair.com.

„Ryanair“, populiariausia žemas kainas siūlanti oro linijų bendrovė Europoje, nuo 2011 metų spalio 30 dienos prie esamo maršrutų tinklo Vilniuje prijungs Barselonos „El-Prat“ oro uostą ir taps jau 7-ąja iš Vilniaus pasiekiama nuostabia vieta. Šiandien dienai „Ryanair“ skraido į Dubliną, Londoną, Milaną, Romą, Žironą ir Bremeną.

Tiesioginis maršrutas į Ispanijos šiaurės rytuose Katalonijos regiono sostinę Barseloną bus vykdomas du kartus per savaitę - trečiadieniais ir sekmadieniais.
„Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Lietuvai Katarzyna Gaborec praneša: „Šie metai Vilniaus oro uoste buvo išties sėkmingi: ne vien dėl to, kad „Ryanair“ dabar siūlys jau septynis nepakartojamus skrydžius į Vilnių ir iš jo, tačiau ir dėl to, kad ir esamų skrydžių bilietus keleiviai užsisakinėja kaip pašėlę. Mūsų nuomone, dėl itin didelės tikrai pigiausių mūsų skrydžių paklausos keleivių skaičius Vilniuje pasiekė dar neregėtas aukštumas. Mes labai džiaugiamės savo sėkme Vilniuje ir tikimės, kad naujasis maršrutas bus toks pat efektyvus, kaip ir šeši ankstesnieji.“
 
Šį naują maršrutą į Ispaniją nuo liepos 29 d. tinklalapyje www.ryanair.com galėsite užsisakyti tik už 104 litus į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir išlaidas. Numatoma, kad šie skrydžiai bus išpirkti per itin trumpą laiką.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai